Jako rodinná firma se snažíme být neustále nablízku svým zákazníkům. Chceme znát jejich potřeby a tomu přizpůsobovat i další vývoj v oblasti investic a nabídky služeb, ale i řízení procesů.

  Společnost funguje od roku 2002, kdy koupila a začala provozovat mrazírny v Hlinsku u Českých Budějovic. V posledních letech prošly dvěma fázemi rozšíření a provozujeme je dodnes; zde sídlí i vedení společnosti.

  V roce 2007 společnost expandovala do Prahy, konkrétně do Úžic u Kralup nad Vltavou, kde vystavěla přímo u dálničního sjezdu (exit 9 dálnice D8) a v těsném sousedství centrálního skladu Tesco nový mrazírenský sklad. Již od počátku bylo plánováno i budoucí rozšíření tohoto skladu, svou stávající podobu získal v roce 2015 a svou kapacitu zvýšil na současných 15 tisíc paletových míst pro mražené zboží a 2 tisíce míst pro chlazené zboží.

  S ohledem na požadavky zákazníků a posílení své pozice jako poskytovatele plného logistického servisu jsme v roce 2013 založili sesterskou společnost FROSTTRANS s.r.o., jejímž úkolem je zajišťovat pro naše zákazníky nákladní dopravu uskladněného zboží, zejména po České republice.

  Jsme si vědomi své odpovědnosti za životní prostředí, a proto se snažíme snižovat energetickou náročnost provozu a tím i množství emisí unikajících do atmosféry.

  Realizované dotační projekty

  SNÍŽENÍ ENERGETICKÉ NÁROČNOSTI VE SPOLEČNOSTI EUROFROST CB A.S.

  Politika kvality

  POLITIKA KVALITY NA OBDOBÍ 2018–2020


Eurofrost Prague